“Гайдамаки” зняли містичний кліп у київському підземеллі

Гурт “Гайдамаки” відзняв відео на нову пісню “Не ходи”. У кліпі лідер гурту Олександр Ярмола постає в образі мандрівника, який намагається позбутися минулого. У відео також знялись актриси-жінки – від маленької дівчинки до старенької бабусі. Усі вони символізують долю, що переслідує героя кліпу. Відео вийшло насиченим мальовничими краєвидами, унікальними кадрами з київського підземелля та цікавим філософським змістом. Режисером відеороботи став відомий кліпмейкер Олег Борщевский.

“Пісня “Не ходи” має тонкий філософський зміст. Класно, що режисер Олег Борщевський відчув композицію на 100 %  та атмосферно відобразив всі ці емоції на відео”, – поділився враженнями лідер гурту «Гайдамаки», Олександр Ярмола.

  • Facebook

Lucky Ukraine Гайдамаки

“Приємно було працювати над музичним матеріалом такої якості, – роповідає Олег Борщевський.  – Пісня “зачепила” з першого прослуховування і ідея кліпу народилася одразу. У пісні є глибина, і хотілося зробити метафоричний “багатогранний” відеоряд. Харизма Сашка самодостатня для кадру, а в поєднанні з жіночими образами дає сильну енергію”.

До речі, композиція “Не ходи” – другий сингл з майбутнього акустичного альбому музикантів. Нагадаємо, що першою роботою була дуетна пісня «Дощ» з Тонею Матвієнко.Залишити відповідь