Караоке-турнір Eurodance в Домъ Грибоєдова

Найголовніше музична подія України – Євробачення 2017 святкуємо разом з караоке-турніром Голос Столиці в ресторані Домь Грибоєдова. Да да, саме 12 Травня, другий травневий відбір, який пройде під назвою Eurodance.
Учасники, журі та спонсори – все буде мати відношення до Міжнародного конкурсу. Кожен елемент вечір буде просякнуте змагання.

  • Facebook

Lucky Ukraine Караоке-турнір Домъ Грибоєдова

Учасники караоке-турніру виконають композиції, які в різні часи мали відношення до Євробачення. А партнери та спонсори обов’язково підтримають своїми заохоченнями: безкоштовні уроки вокалу від Творчого будинку Пальміри, квитки в театр від КХАТ, подарунки від студії звукозапису «LordMusic», подарунки від ювелірного бутіка «Алмаз любові», квитки від мережі кінотеатрів «Батерфляй», подарунки від ТМ «Маренго», кілограм кави від ТМ “LAVAZZA”, сертифікат на вечерю в ресторані – караоке «домь Грибоєдова» на 500 грн.
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР – квест-реальність “клаустрофобія”
Головні призи фінал рік турнір «Голос Столиця 2017»:
– ПУТІВКА НА ТИЖДЕНЬ (європа або Туреччина, Єгипет) (на вибір) від ТУРИСТИЧНОГО АГЕНСТВА “Mariland” – Професійна запис пісні від студії звукозапису «LordMusic» – Сюрприз від ювелірного бутіка «Алмаз любові».
Наші інформаційні партнери:
Портал яскравих подій vklybe.tv, FM радіостанція «Яскраве Радіо», журнал «Український народ», «Лакі Україна», портал UA НОТ, Концертне агентство «ArtistUA», інтернет-портал «Star City», портал «5 слів», « SPY »- інформаційний портал про шоу-бізнес, інтернет-журнал« Ласкаво просимо », інтернет портал« Твій шанс », портал” Тута-уа “.
Місце в журі в цьому вечорі займе: Світлана Арефніе, Данило Рувинский, Яна Гурульов, Оксана Яровий і Кіра Мазур.

Самий справедливий і чесний. Найталановитіший і співають учасники караоке-турнір Голос Столиця 2017 чекають все все все 12 травня, о 20:00, в ресторані Домь Грибоєдова.

Нагадуємо, що участь в турнірі абсолютно безкоштовне.

Для комфортного відпочинку резервує місця заздалегідь 096 763 87 87, 093 754 87 87.Залишити відповідь