“Американська мрія”: презентували документальний фільм про українців в США

У Києві презентували документальний фільм “Американська мрія” про українців, які поїхали підкорювати Америку.

  • Facebook

Lucky Ukraine. Американська мрія

Герої зі своїми історіями у фільмі “Американська мрія. У пошуках правди” семеро. Серед них відома співачка Міка Ньютон і модель з Луганська Тетяна Родіна. Всі вони залишили життя в Україні і поїхав в невідомому світі.

Їм вдалося здійснити американську мрію і досягти успіху. Але, кажуть, Америка не така гостинна, як її звикли бачити у фільмах.

Саме ось така Америка, де треба невпинно працювати, де добитися успіху набагато важче, ніж в Україні, вирішив показати продюсер Володимир Мул. Знімав більше року. З них півтора місяці в Штатах він разом з оператором жив у знайомих емігрантів. Щоб краще зрозуміти їхнє життя.

Вони стикалися в Україні зі схожими ситуаціями. І це, в принципі, правда, що тут люди не підтримую. Тут, навпаки, ближні кидає в тебе дротики і молиться, щоб у тебе не вийшов, а коли вони приїхали в Штатах, то пірнув в зовсім іншому світі. Вони зіткнулися з тим, що там навпаки кожен говорить: “Давай, давай, давай” у тебе все вийде, – пояснив автор ідеї, продюсер фільму Володимир Мула.

Презентація “Американська мрія” відбувся 13 квітня 2017 року столиці. Уже з 5 травня фільм будуть показувати в кінотеатрах України шести міст. А потім стрічку планують презентувати в США.Залишити відповідь