День СМІ в ресторані Домъ Грибоєдова

Трохи відпочили і знову в бій. Точніше, на відбір. 5 травня в караоке-ресторан Домь Грибоєдова. Адже нас чекає вечір присвячений міжнародному дню засобів масової інформації.

  • Facebook

Про ЗМІ кожен з нас згадує щодня. Коли дивлюся ранкові шоу, коли їду в транспорті, читаючи газету або слухаючи новини, в обіді, переглядаючи стрічку Фейсбук, і навіть вечір, слухаючи, що ж сталося за день, від рідних і близьких.
Складно уявити наше життя без них. Але ми і не збирається, адже в цій п’ятницю на караоке-турнірі ми яскраво відзначить день засобів масової інформації, разом з талановитим учасниками і яскраве журі.
У цей вечір представники ЗМІ стануть вершителями доль першого травневого відбору. Керівник проекту “Слідство ведуть екстрасенси” – Вікторія Мухіна, яка додасть трохи містики в наш вечір і розповість про секрети закулісся. Дівчина, яка знає всі секрети ресторанів і готелів нашої країни – шеф-редактор програми “Ревізор” Анна Жижа. Заступник директора медіа-холдингу ZIK – Вадим Зак. Оксана Панасівська – телепродюсер, кіноакадеміки, директор медіашкола, екс-генпродюсер “Новий канал”.
І звичайно ж журі караоке-турнір не обійдеться без вокалістів: Оксана Стебельська, Вілен Кільченко, Рия, ХАС і Вікторія Ковальчук.
Вечір п’ятниці буде наповнений призами і сюрпризами від наших постійних партнерів і спонсорів: безкоштовні уроки вокалу від Творчого будинку Пальміри, квитки в театр від КХАТ, подарунки від студії звукозапису «LordMusic», подарунки від ювелірного бутіка «Алмаз любові», квитки від мережі кінотеатрів «Батерфляй», подарунки від ТМ «Маренго», кілограм кави від ТМ “LAVAZZA”, сертифікат на вечерю в ресторані – караоке «домь Грибоєдова на 500 грн.
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР – квест-реальність “Клаустрофобія”
Головні призи фінал рік турнір «Голос Столиця 2017»:
– ПУТІВКА НА ТИЖДЕНЬ (європа або Туреччина, Єгипет) (на вибір) від ТУРИСТИЧНОГО АГЕНСТВА “Mariland” – Професійна запис пісні від студії звукозапису «LordMusic» – Сюрприз від ювелірного бутіка «Алмаз любові».
Наші інформаційні партнери:
Портал яскравих подій vklybe.tv, FM радіостанція «Яскраве Радіо», журнал “Ukrainian People», 1-й блог-журнал «Lucky Ukraine», портал UA MUSIC, Booking agency «ArtistUA», інтернет-портал «Star City», портал «5 слов», «SPY» – інформаційний портал про шоу-бізнес, інтернет-журнал «Welcome», інтернет портал «Твій шанс», портал “tut-ua”.

5 травня чекаємо всіх на першому етапі місяці караоке-турніру “Голос Столиці” в ресторані домь Грибоєдова.

Нагадуємо, що участь в турнірі абсолютно безкоштовне.

Для комфортного відпочинку резервує місця заздалегідь 096 763 87 87, 093 754 87 87.Залишити відповідь