Міжнародний проект “Легенди Храму Шаолінь” (Легенды Храма Шаолинь)

В червня цього року вперше в Україні та світі стартує унікальний Міжнародний проект “Легенди Храму Шаолінь” (Легенды Храма Шаолинь). Офіційне відкриття пройде у м. Києві.

  • Facebook

Проект буде реалізовано в декілька етапів:

1) За тиждень до відкриття планується прес-конференція з першими особами держав України і Китаю.

2) Грандіозна виставка, оформлена у вигляді мандрівки храмом (загальна площа 400 кв.м). Основна мета – поліпшення культурних і дружніх відносин між країнами, популяризація східних єдиноборств (кунг-фу), екскурс в історію одного з найдавніших храмів. Тому під час виставки на відвідувачів очікує серія тренінгів і майстер-класів з шаоліньської медицини, кунг-фу, ушу, циган, всі бажаючі дізнаються про етапи підготовки ченців та методи тренувань. Планується демонстраційний зал для перегляду фільму про храм ШАОЛІНЬ і зал для показових виступів ченців зі зброєю (списи, мечі, жердини). За 2 місяці в одній виставці переплететься історія, культура, медицина, бойові мистецтва, загадки, тайни і легенди стародавнього храму ШАОЛІНЬ.

3) Логічним завершенням проекту в Україні буде проведення неймовірного шоу за участю ченців храму ШАОЛІНЬ і бойового шоу (поєдинки між представниками школи ШАОЛІНЬ та командою українських спортсменів).

З вересня 2017 року розпочнеться світове турне. Жителі Білорусі, Молдови, Казахстану, Арменії, США, Канади та країн Європи також зможуть насолодитися новим рівнем проведення заходів та неймовірно цікавими експонатами. Календарний план виставки – 60 місяців та 12 країн.

Ще в грудні 2016 року члени організаційного комітету зустрілися з настоятелем храму ШАОЛІНЬ та досягли всіх домовленостей. І вже зараз ми готуємо виставку яскравого формату та дуже високого рівня, для чого й об’єднали найкращих спеціалістів галузі з колосальним досвідом в організації та проведенні концертів зірок світової сцени, міжнародних спортивних чемпіонатів та виставок.

Відкриті до співпраці та запрошуємо всіх зацікавлених до партнерства і медійної підтримки.

Акредитація та інформація щодо партнерства за телефонами:

+38 (050) 130 63 44 Олеся Тарасенко

+38 (095) 337 66 20 Марина Кондратенко

Офіційний сайт проектуwww.Shaolin.show

Легенди Храму ШаоліньЗалишити відповідь