Зустріч Євгена Комаровського з батьками в рамках тижня імунізації

24 квітня в Києві відбулася зустріч батьків з Євгеном Комаровським, яка пройшла в рамках Українського тижня імунізації.

Стартовала Український тиждень імунізації 2017 року з яскравого флешмобу «Ранкова зарядка», де гостей зустрічав милий і добрий ведмедик. После флешмобу в НСК «Олімпійський» Євген Олегович Комаровський відповів на численні запитання батьків щодо вакцинації.

В перерві всі гості могли поспілкуватися та сфотографуватися з Доктором Комаровським.

  • Facebook

После невеликої перерви відбулася конференція, в якій брали участь:

Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров’я України
Ніязі Чакмак, керівник групи «Зміцнення системи імунізації» за Програмою вакцинопрофілактики-попереджувальних захворювань та імунізації, Європейське Регіональне Бюро ВООЗ
Наталя Низова, генеральний директор Центру громадського здоров’я України
Федір Лапій, головний дитячий імунолог Києва
Євген Комаровський, дитячий лікар
Тимофій Бадіка, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію»
Сергій Завадський, голова Національного комітету Поліо Плюс в Україні.
Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України»
Ірина Колесникова, головний обласний позаштатний імунолог МОЗ.
Поки батьки і представники ЗМІ задавали питання спікерам, дітей розважали аніматори в lego-кімнаті. Крім того, була організована зона здоров’я, де малюки грали в футбол і брали участь у веселих естафетах. А в фотозоні професійні фотографи LSTUDIO робили гарні пам’ятні фото.встреча з КомаровскімОО коадаптаціі провела дитячі майстер-класи з виготовлення тематичних аплікацій, а консультації проводили дитячий психолог і логопед від центру сімейної психології «Фелічіта». Компанія «Оленка» провела конкурс малюнка з подарунками серед маленьких гостей і підготувала подарунки для всіх гостей заходу.

Для комфорту матусь була облаштована пеленальна кімната, де компанія ECOKINDERSHOP надавала підгузники всім крихтах, а компанія Mustela – уходовую косметику для малюків. Про стан здоров’я допомагала дізнатися компанія RAIN Bestlife, яка проводила діагностику організму.

Компанії «Ярич» і Bebivita надали печиво і водичку для перекусу. Всі гості отримали в подарунок довідники по вакцинації і дитячі розмальовки.

Украінская тиждень імунізації 2017 проходить з ініціативи ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки ВООЗ та Ротарі в Україні. Проект МамаWOW виступив головним інформаційним партнером зустрічі. Головна мета заходу – звернути увагу громадськості на імунізацію, як найефективніший спосіб боротьби з інфекційними захворюваннями. ГО «Батьки за вакцинацію» регулярно проводять зустрічі для батьків, медиків і представників ЗМІ по всій Україні. Стежити за анонсами заходів можна на сторінці організації в Facebook.Залишити відповідь