Фінал караоке-турніру до Міжнародного дня театру

Ех фінал, фінал. Який же ти загадковий і непередбачуваний. Скільки емоцій і несподіванок ти в собі несеш. Коштувати тільки сказати учасникам відборів квітня цю чарівну дату – 29 квітня. Тут же очі заблищать, а голосові зв’язки трохи напружаться. Адже це шанс показати свої таланти, а також поборотися за призи і подарунки, надані нашими спонсорами:
Творчий будинок Пальміри, ТМ «Маренго», мережа кінотеатрів «Батерфляй», Квест реальність «Клаустрофобія», Туристичне агентство MARILAND, кращий ексклюзивний ювелірний партнер – бутик «Diamond of love», студія звукозапису «LordMusic», Київський Художній Альтернативний Театр (КХАТ) , ресторан-караоке «Домь Грибоєдова»

У цей вечір, як втім і завжди, інформаційні партнери караоке-турніру “Голос Столиці”: Інтернет – енциклопедія української музики UAMUSIC, “АРТІСТUA” це компанія яка Забезпечує booking артістів (замовлення артістів) на ваш Захід, стильний інтернет-портал «Star City », 5 слів по суті подій – інтернет портал 5 слів, інтернет- журнал Welcome, SPY – інформаційний портал про шоу-бізнесі, все найсвіжіші та актуальні новини тільки у нас, Інтернет портал« Твій Шанс »Ін, тернет портал для найкращих людей LUCKY UKRAINE
Головний інформаційний партнер турніру – журнал UKRAINIAN PEOPLE та Яскраве радіо. Радіо з вінятково русски Музик! Слухайте у Києві на Хвилі 69.02
Квітневі відбори були найрізноманітніші. Зовсім недавно ми шанували Матінку Землю, відривалися на День рок-н-ролу і розбиралися ЗСЖ або все-таки ні? Апофеозом це яскравого буйства стане вечір, присвячений Міжнародному Дню Танців.
Крім самого турніру вас чекає яскраве шоу за участю переможців попередніх місяців і найяскравіших виконавців всього турніру.
Місце журі цього вечора займуть: Ареопаг вокальної частини фіналу: Алла Попова, Галина Голубєва та Олена Гребенюк.
Хореографічна частина суддів представлена ​​Лана Тиграна, Тарас Копил, Сергій Костецький, Анастасія Шамота і Дмитро Прокоф’єв (Театр Танцю «Foresight»), Тоня Руденко
І вітаємо особливого члена журі, як для учасників, так і звичайно ж для всього турніру, – Олена Пінчук власник ексклюзивної ліцензії на національні чемпіонати з караоке в рамках чемпіонату світу з караоке і чемпіонату Європи.
І головний момент цього фіналу !!!! Перший і єдиний турнір Столиці підпише контракт про співпрацю з власником ексклюзивної ліцензії на національні чемпіонати з караоке в рамках чемпіонату світу з караоке і чемпіонату Європи. Крок в МИР !!!!!

Чекаємо Вас в суботу, 29 квітня в ресторані домь Грибоєдова на Малій Житомирській 3а.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗМІНУ ДНЯ ТИЖНЯ І ЧАСУ ПОЧАТКУ:
Старт о 19.00.
Для комфортного відпочинку бронюйте місця заздалегідь за телефонами 096 763 87 87, 093 754 87 87.

Нагадуємо, що участь в караоке-турнірі абсолютно безкоштовне.Залишити відповідь