• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Наталія Єрмакова-Шидловська: “Вірю, що кожна людина підвладна змінити світ, якщо почне з себе”.

Наталія Єрмакова-Шидловська: “Вірю, що кожна людина підвладна змінити світ, якщо почне з себе”.

Наталія Єрмакова-Шидловська – власниця і арт-директор студії дизайну Neogarden Design Studio (https://www.facebook.com/olivanata)

Пані Наталя розкажіть трошечки про себе.

Я народилася в казковому місті Кам`янець-Подільському. Закінчила магістратуру за спеціальністю «біологія». Працювала в студії дизайну “Строй-Дизайн”, трохи згодом відкрила свою дизайнерську компанію “Neogarden”. А ще в мене чудовий чоловік, красунечка донечка і собака породи «хаскі».

 

  • Facebook

Як вдається все встигати? В наш час важко бути люблячою мамою, красивою жінкою, дружиною і ще й успішним дизайнером? Знаєте якісь секрети?

В цілому я задоволена життям, може в цьому і секрет… Мій принцип – постійно розвивайся! Та звичайно сьогодні нікуди без планування! Не пропускаю тематичні семінари, виставки, з колективом беремо участь у міжнародних виставках і семінарах. Та про успішність дизайнера більше говорять проекти, на сьогодні реалізовано більше 50 успішних проектів по всій Україні, переважно з ландшафтного дизайну. Але серед них не лише мої авторські проекти, є і результати командної роботи.

Компанія “Neogarden” займається виключно ландшафтним дизайном?

Ні. Ми займаємося і проектуванням квартир, будинків, офісів, ресторанів, студій. Я створювала Neogarden Design Studio як студію дизайну на основі концепціі нового покоління. Наразі працюю арт-директором і кілька років тому одними з перших в Україні ми запустили інноваційний напрям діяльності «дизайн середовища».

 

  • Facebook

Чи відрізняється ваша компанія від інших? І що це за новий напрям дизайну?

О, кардинально відрізняємося від інших. Чим? Нашим підходом до працівників, партнерів, клієнтів, підходами до дизайну. Ми достатньо успішно в Україні застосовуємо східні течії в дизайні. І зараз, дійсно, пропонуємо клієнтам новий напрямок, який включає комплексний дизайн середовища існування людини. В ньому органічно поєднані ландшафтний дизайн й інші його види і прояви. Даний підхід дає можливість зробити загальний концепт всіх зон і приміщень, включаючи внутрішні і зовнішні зони будинку та прилеглих територій. Цей напрямок створений на основі еко-дизайну і філософського направлення цілісності людини і природи. Ми використовуємо передові технологіі в дизайні і архитектурі, завжди тримаємо руку на пульсі, для того щоб створити Ваше середовище комфортним і сучасним. Але ми також не забуваємо про Ваш внутрішній світ і Ваші мрії.

  • Facebook

Ваші колеги говорять, що ви не любите давати інтерв`ю, хоч за вами стоять в черзі профільні дизайнерські журнали, зокрема ландшафтні? А чому зробили виключення?

У цьому році виповнюється 10 років, як я професійно займаюся дизайном і ландшафтним дизайном зокрема. Захотіла вже розказати про себе. А про LuckyUkraine чула, що на Міжнародному інноваційному форумі-2016 в Осло (Норвегія) були єдиним медійним представником від України.

 Дуже приємно. В нас теж сюрприз. Ми опитали деяких ваших колег-дизайнерів, спілкування з вами деякі партнери порівнюють з походом до психологу?

Ну, я вивчаю психологію, та не знаю навіть…(авт. – сміється) З дитинства люблю природу і людей, відкрита до світу. Абсолютно не конфліктна. Останнім часом вчу себе і оточуючих – шукати позитив навіть у негативних випадках й подіях. А знаєте, який мій улюблений вислів? «Все, що ви бачите в мені – це не моє, це Ваше. Моє – те, що я бачу в Вас» (Еріх Марія Ремарк). Дуже влучно відображає бачення і життєві приципи.

 

  • Facebook

Що для вас щаслива Україна? Що може бути кращим, як бачити землю своіх пращурів процвітаючою, а також зберегти її для майбутніх наших поколінь. Мрію, щоб Україна стала країною екологічного дива, де не буде шкідливих виробництв, буде тільки екологічним транспорт і чисте повітря.

А які ще є мрії, може божевільні?

В мріях створення міського соціального саду, з лікуваними і творчими задачами, де будуть окремі зони для дітей і людей похилого віку з терапевтичним ефектом, який буде досягатися за допомогою рослин. Ця галузь називається “Planetterapy” – терапія зеленими насадженнями. Особисті мрії є. Але вони не такі вже божевільні. Просто зараз є бажання просто взяти і поїхати до Тибету. Вірю, що кожна людина підвладна змінити світ, якщо почне з себе. Тибет – дуже гарне місце для цього!

  • Facebook

А що ви вже змінили в собі?

Не боюся експериментувати. Та люблю будь-які прояви творчості, тому у вільну хвилину спілкуюся з донечкою, малюю картини, пишу вірші.

Щось процитуєте?

Сенс життя постійно шукаючи

Здобула я багато питань,

Але відповідь значно простіша,

Та програма у нас не та…

  • Facebook
Де ваше джерело сил та натхнення?

Дома й стіни допомагають…це про мене. Іноді дозволяю собі попрацювати вдома та відпочиваю теж там. Недільний ранок розпочинається із пробіжки із улюбленою собакою до озера чи лісу, це позитивні сторони життя за містом. Моє натхнення у природі, творчості і у спілкуванні з цікавими людьми. Природа надає сили, творчість – надихає до нових досягнень, а цікаві особистості, з якими я спілкуюсь кожен день, це моі колеги, друзі та моі замовники, даюсь наснагу до життя, роблять його кращим кожен день, наповнюють новими емоціями. Я вдячна кожній людині, яка зустрілась на моєму шляху.

 Порадьте щось тим, хто починає лиш свої кроки в дизайнерській справі?

Молодим дизайнерам пораджу виходити за рамки, бути десь новаторами і трошки божевільними. Дизайн – це така галузь, де не можна мислити шаблонами, створюйте своє! Можливо, на перших етапах недосконале, але те, у що ви вірите і вкладаєте душу. Беріть натхнення у природи, в ній є все, треба тільки уважно придивитися і поважайте людей, які поряд.

Інтерв`ю записала Марина Кондратенко

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000941766487Залишити відповідь