ITALIAN FASHION KIEV 2017

21 квітня п.р. в приміщенні великої зали готелю Хрещатик було проведено бізнес соціальний захід ITALIAN FASHION KIEV 2017. Головним організатором цієї події була Палата Італія для Балканських країн і України у співпраці з Посольством України в Італії та Київською торгово промисловою палатою.

Партнерами проекту були Компанія Соціальний консалтинг “Параграф”;  Соціальний проект «Переможці»; Громадська організація «Життя без меж»; Група 1+1 Медіа; Київський коледж легкої промисловості; Український Союз промисловців та підприємців; Авіа компанія МАУ.

  • Facebook

Під час проведення заходу відбувся показ нових колекцій одягу та аксесуарів італійських брендів  BIANCONI, NEW POP COLLECTION, NICK BRONSON, LABONIA GLOVES.

12 професійних моделей продемонстрували останні технологічні досягнення і дизайнерські інновації у сфері моди.

Поруч з ними, ніби то фахові моделі, у повній залі глядачів зі зволоженими очами, в ролі моделей виступили захисники України, які втратили кінцівки і повертаються до повноцінного життя.   Костюми від  BIANCONI, шарфи та краватки від NICK BRONSON виглядали на Олегові Петренко, Володимире Воропай та Викторі Кардаш ще більше привабливими та стильними.

  • Facebook

Під час заходу, за наказом Міністра оборони України, було нагороджено Президента Палати, доктора Паоло Ді Лулло, представника Палати на території України пані Аллу Ромашко та співголову волонтерської організації «Волонтерська сотня Доброволя» пані Інну Данченко за вагомий внесок у зміцненні збройних сил України та реалізацію проекту «Життя без меж» з протезування та реабілітації постраждалих бійців АТО.

Голова Союзу ветеранів України, генерал В.В.Попович вручив подяку Президентові Палати  за активну гуманітарну роботу і розвиток відносин між Україною та Італією.

  • Facebook

У заході прийняло участь більше 120 осіб, зокрема представники торговельних мереж, виробничих підприємств, учбових закладів, а також державних органів влади України і закордонних дипломатичних установ.

Під час проведення зустрічей в/в з боку італійської сторони було висловлено зацікавленість не тільки у продажу своєї продукції, а і у розміщенні виробництв на базі існуючих українських підприємств, що є позитивним сигналом з боку європейських партнерів. Зростає довіра і не вщухає бажання співпрацювати з українськими підприємцями.

З метою найкращого розуміння умов і можливостей ведення бізнесу в Україні, італійським гостям було організовано відвідування торговельних центрів і окремих брендових магазинів для безпосереднього спілкування з їхніми власниками.

  • Facebook

Італійська сторона зі свого боку подякувала  всім учасникам заходу, висловила побажання щодо найскорішого повернення миру на українську землю і висловила впевненість щодо довгострокової та плідної співпраці на благо наших країн.

#luckyukraine #tarasenkoolesia #bloger #blog #sankurort #щасливаукраїна #тарасенкоолесяЗалишити відповідь