Другий захід дитячого Кіноклубу KINDER

8 квітня в кінотеатрі Multiplex (ТРЦ Sky Mall) відбувся другий захід дитячого Кіноклубу KINDER з переглядом мультфільму «Бебі Бос». Дитячий кіноклуб організований за підтримки громадської ініціативи Вікторії Джарти «Друге дихання».

  • Facebook

«Після успішного проведення першого заходу, ми не довго думаючи вже запланували наступне. Діти отримали масу задоволення від перегляду мультфільму, а після його закінчення вже традиційно професійні педагоги дитячої кіношколи проводили для дітей пізнавальні майстер-класи », – зазначив Микола Конопелько, кінопродюсер, організатор Кіноклубу KINDER.

«Кіноклуб KINDER планується проводити щомісяця на постійній основі і привчати у дітей культуру кінопереглядів і кіносмак з самого дитинства. Я як мама не могла залишитися осторонь і з задоволенням рада була підтримати друге засідання клубу », – прокоментувала Вікторія Джарти, автор громадської ініціативи« Друге Дихання », ініціатор створення Кіноклубу Kinder.

Після перегляду мультфільму діти були захоплені цікавими іграми з провідним в костюмі «Бебі Бос» і отримали масу знань і вражень.Залишити відповідь