Представники БФ «Об`єдання світових культур» (UWCF) взяли участь у відкритті фотовиставки «PROMKA»

Днями представники БФ «Об`єдання світових культур» (UWCF) взяли участь у відкритті фотовиставки «PROMKA» Олеся Кромпляса в Музеї історії Києва. Фотовиставка розказує про промзону містечка Авдіївка на Донбасі – напружену точку україно-російського конфлікту.

UWCF разом з нашими друзями і партнерами фонду реалізує проект «Діти Авдіївки», в рамках якого:
– Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 1 лише в 2016 році придбали глобуси, мікроскопи, мультимедійний проектор, мобільний екран та предмети господарського призначення;
– 1 862 солодкі подарунки до новорічних свят були відвезені діткам шкіл і дитячих садочків, що працюють в Авдіївці;
– придбано двокамерний холодильник ємкістю 300 літрів для Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Іскорка»;
– Сімейна амбулаторія № 2 (діє у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Авдіївської міської ради) отримала медикаменти для надання хворим невідкладної допомоги, молочні суміші для годування немовлят першого року життя, які отримають молоді мами для своїх новонароджених діток.
Це далеко не весь перелік. Додатково про добрі справи можна прочитати за посиланням: http://uwcfoundation.com/ua/sobyitiya-fonda/avdeevska-shkola

Ми маємо щодня нагадувати, дорослим і дітям, українцям і світовій спільноті, що війна в Україні триває і щодня гинуть люди. Саме про цьому була присвячена фотовиставка про героїв «Промки». Серія з чорно-білих фотографій про хлопців, які саме зараз захищають мирні квартали Авдіївки. Жахливі світлини, бої, обстріли, атаки, кількість поранених та загиблих, серед яких є діти…про все це починаєш думати і відчувати гостріше, дивлячись на фото.

Зичимо здоров`я та успіхів організаторам виставки «PROMKA»!

Фото Удовик Сергей

#uwcf #uwcfoundationЗалишити відповідь