Свято для юних балерин від БФ UWCF та кінотеатру Україна

В кожного з нас (дорослих і малих) є своя мрія – здійснити кругосвітню подорож, побувати в Африці, побачити на власні очі Ейфелеву вежу, співати, малювати.

А яка ж дівчина не хоче танцювати і стати відомою?!

Благодійний фонд “Об’єднання світових культур” (United World Cultures Foundation / UWCF) вирішив зробити свято для своїх підопічних – учениць Київського державного хореографічного училища (художній керівник – Народний артист України Nobuhiro Terada). Спільно з нашими друзями Кінотеатром “Україна” ми запросили дітей на мультфільм “Балерина”10. Еред запрошених – 10 юних балерин, 6 дівчаток та маленький хлопчик, які тільки-но розпочинають своє знайомство з хореографією.

Чому? Тому що вже 23-25 березня 2017 року хтось з них буде представляти Україну на ІІІ Міжнародному конкурсі класичного танцю «Гран-прі 2017» (співорганізатор – UWCF). Свою участь вже підтвердили балетні школи Німеччини, Норвегії та Молдови. І ще тому, що «Балерина» – це сильний мотиваційний мультфільм, який заряджає бажанням досягати свого і  вірно розставляє акценти.

Не просто стати балериною Гранд-опера та для успіху в цій професії потрібен природний талант, наполеглива праця і допомога вимогливих менторів. З крісла в партері балет може здатися легким і повітряним, але чимало зусиль доводеться докласти до кожної балетної позиції.

Благодійний фонд та батьки діток висловлюють вдячність адміністрації Кинотеатр “Украина” за можливість побачити мрію в дії, адже головна героїня мультфільму досягла своєї мети – вона танцює в Парижській опері.

Мама Грицак Єви: Відвідала захід разом зі своєю дочкою, ученицею Київського Державного Хореографічного Училища, Євою. Прекрасне свято, подароване Благодійним фондом United World Cultures Foundation та Кінотеатром «Україна». Спасибі величезне за настрій і поштовх слідувати своїй мрії!

Окрема вдячність відомому фотографу Євгену Зінченко, який зробив свій внесок – чудові світлини на пам’ять. Та з нетерпінням юні балерини чекають на вихід сюжету на громадському дитячому інтернет-телебаченні і радіо «ВЕСЕЛКА ТV». Хтось вже скоро стане відомим…

 

“МРІЙ І ДОСЯГАЙ!”.

(Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»)Залишити відповідь