Гранд-фінал 3-го етапу проекту «Війна не забере твою мрію»

Гранд-фінал 3-го етапу проекту «Війна не забере твою мрію», що проходив 18 грудня у Києві, в концерт-холі «Дитяча планета», мав великий суспільний резонанс.

Талант-шоу створене для дітей та молоді віком від 9 до 20 років, з сімей, що постраждали внаслідок військових дій на Сході України, є вимушеними переселенцями. Мета проекту є надання моральної підтримки дітям-учасникам, що є переселенцями зі Сходу та Криму, їх сім’ям, а також кожному присутньому на заході, хто є представником даної категорії населення України і переживає не найпростіші часи в своєму житті.

«Історії відновлення поранених душ завдяки програмі арт-терапія, що є основним інструментом команди, імпонує програмам Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», адже місія Фонду – створити привід для національної гордості шляхом демонстрації суспільству колосального мистецького потенціалу всіх регіонів України а також і світу», – прокоментувала захід Олеся Тарасенко, виконавчий директор Благодійного Фонду «Об’єднання світових культур».

У програмі були представлені результати 2,5 місяців підготовки концертних номерів творчої команди проекту разом з талановитими учасниками.

12 запальних та феєричних виступів дітей із зони АТО
Конкурсанти національного талант-шоу отримали оцінку зіркового журі, цінні подарунки та грошові премії, сертифікати на безкоштовне навчання.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» активно вболівали за учасників проекту та дійшли висновку, що взаємоповага є основою суспільної стабільності та процвітання країни в цілому, її сегменту – регіону, етнічної групи.Залишити відповідь