Катерина Винокурова організовує благодійний вечір з Євгеном Хмарою

Вечір сучасної інструментальної музики збере бомонд, еліту шоу бізнесу та політики заради єдиної мети-допомогти 20-ти річної художниці Дар’ї Безкостой. Дівчина малює чудові пейзажі ногами, вона хвора – важка форма ДЦП. Тим не менш, це не заважає їй творити, радіти життю і передавати свої картини на допомогу знедоленим. Зокрема – на благодійні потреби тим, хто слабший її. Тепер музиканти об’єдналися єдиною метою – допомогти їй, завдяки своїм можливостям і талантам.

15078708_219168045176517_1134692283670418003_n

Євген Хмара і кілька однодумців – музикантів намір подарувати своє мистецтво тим, хто цінує фортепіанну музику. Під час концерту прозвучать авторські композиції самого Євгенії Хмари, чиє ім’я удостоїлося Голлівудської премії імпровізаторів. ЗМІ охрестили його королем української інструментальної музики. Ще б пак, адже в найбільший концертний зал не поміщаються всі бажаючі насолодитися звучанням його творів. Деякі фрагменти він і представить на благодійному концерті. Як і свій новий альбом, який тільки надійшов у продаж. Також відвідувачів чекають і інші сюрпризи і зустрічі. Але … не про все і не відразу.

Ініціатором проекту стала блогер, світська левиця і керівник проекту “Поруч” Катерина Винокурова. Ведуча проекту і сооргарнізатор – керівник проекту “Заміж за іноземця”, співачка Лілліана Бенкер.

Серед запрошених віп-персон: Наталі Ворона, Симона Бородіна Світлана Вольнова, Роза Аль Намрі, Петя Чорний, Олексій Гладушевський, Владислав Ващук, і, звичайно ж, список можна продовжувати, однак деякі зірки вважали за краще залишитися інкогніто.

Чекаємо всіх шанувальників інструментальної музики в “Ресторан Альмондо & Club” 27 листопада о 18.00.

З питань акредитації:

+380502576519

+380674021091

vinokurovambm@gmal.com

poruchkate@mail.ruЗалишити відповідь