Charity Woman Hub з Ольгой Фреймут

У таке недільний прекрасний ранок оголошуємо наш останній в цьому році анонс. Він буде красивим тому, що він Передноворічний і Благодійний! Закінчимо рік красиво!

15094915_1637420843233180_7702939162405309693_n

Легка, інтелігентна, з неймовірним почуттям смаку, відмінною промовою і чарівною посмішкою Ольга зовсім скоро в проекті Жінка Hub! ,

Вже 13 грудня ми зустрінемося в рамках проекту, для того, щоб познайомитися з Жінкою з великої літери. Мало того, цей захід в рамках нашого проекту в цьому році буде Новорічних та завершальним красиво цей рік. Тому що ми робимо його благодійним. Всі кошти зібрані в цей день за квитки, підуть на допомогу нужденним в інститут раку.

13 грудня зі 18.30-21.00 Ольга поділиться з нами всіма своїми секретами і інструментами, якими користуються сама і які їй так допомагають досягати бажаного.

Розповість про важливі знаннях в області особистого розвитку і кар’єри .Як поєднувати бізнес, кар’єру і материнство.
Поділиться як бути Королевою для свого чоловіка і залишати після себе завжди хороше післясмак
Як це бути зіркою і при цьому залишатися Жінкою? Де та тонка грань, крізь яку краще не переходити. Поділиться своїми найпотаємнішими думками, планами, цілями і розповість як їх досягати легко і по-жіночому!

А також, навички флірту і спокуси крізь чоловічий мозок. Манери і правила етикету. Розповість, що не полишить кожного чоловіка залишатися байдужим. Поділиться усіма своїми правилами і кодексом Справжньою Леді. І надихне нас на нові горизонти!

А також, кожну учасницю чекає НОВОРІЧНА ЯРМАРОК, яка почне працювати вже з 17.00. Де можна буде придбати найцікавіші подарунки для себе і своїх рідних до нового року! Приймай участь і внеси свій внесок у велике і світле справу. Давайте почистимо свою карму, правильними і потрібними справами ще в цьому році!

Купити квиток можна на сайті: www.charitywh.org.ua

Хочеш стати партнером і брати участь в Ярмарку? Дзвони: 066-009-55-96.Залишити відповідь