Телепередача «Нові можливості масштабних інвестицій в агросектор»

«Інститут дипломатії та міжнародного партнерства» спільно з Українським Народним телебаченням (УНТ), за підтримки Svarog West group у рамках підготовки до проекту  Міжнародний форум «UKRAINIAN INVESTMENT INITIATIVE» (UII 2017), який відбудеться у Лондоні 23-27 січня 2017 року, проводить цикл телепередач з телемостом Київ-Лондон на тему «Залучення інвестицій в Україну».

index

Запрошуємо Вас узяти участь у телепередачі «Нові можливості масштабних інвестицій в агросектор». Запис передачі відбудеться 2 листопада, з 10 до 12 ранку, у студії УНТ, за адресою вул. Кирилівська (Фрунзе), 102.

У передачі візьмуть участь 30 учасників. Серед них:

Terry Pritchard – Террі є видатною фігурою в індустрії фінансових послуг протягом багатьох років.міжнародний експерт з інвестицій, власник Channel Equity, керівник з більш ніж 20-річним досвідом  у всіх аспектах сектора фінансових послуг, а також в інших пов’язаних з ними бізнесах і галузях. Він виконував роль головного виконавчого директора і директора ряду фінансових організацій у Великобританії, включаючи Edeus (Merrill Lynch), Providence Financial (УД) Chase (Генеральний директор), Key Retirement Solution, Charterhouse він в даний час Голова ради директорів і керівник продажів для London Rebuilding Society і керівник Channel Equity і зовсім недавно був генеральним директором Grays Inn Capital, який пропонує фінансування позови для невеликих компаній. Террі приєднався до Oracle У 2007 році. Террі отримав престижну нагороду фінансовий брокер року. Він засновує компанії, керує їми для інших, продає і має бездоганну репутацію навіть у складних умовах ринку останніх років. Як результат – найбільша кількість особистих контактів в галузі підприємництва.

Роберт Хофман – голова офісу «Істіл груп» у Лондоні, експерт з міжнародних інвестицій,

Інна Мєтєлєва – заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп»,

Олівер Ренвіч – голова адміністрації Посольства ОАЕ у Великобританії.

«Інститут дипломатії та міжнародного партнерства» також запросив до участі депутатів ВР України, представників профільних міністерств та відомств, міських голів.

Ціль міжнародного заходу:   Встановлення та розвиток взаємовигідного співробітництва між українськими та іноземними інституціями, установами, організаціями, підприємствами.

Телепередача є важливою підготовчою складовою Міжнародного форуму

«UKRAINIAN INVESTMENT INITIATIVE»  (UII 2017), який відбудеться 23-27 січня 2017.

Матеріали телепередачі будуть включені до аналітичного збірника UII 2017.

Ukrainian Investment Initiative – міжнародний форум бізнес-делегації 100 провідних компаній України, задля створення нового, позитивного іміджу України в світі, як європейської країни з глибоким історичним корінням, багатою культурою, потужним науковим, культурним, бізнес потенціалом та привабливими інвестиційними можливостями.

Метою Форуму є підвищення обсягів залучення прямих іноземних інвестицій та портфельних інвестицій в Україну, досягнення ефективної взаємодії стейкхолдерів інвестиційного процесу.

Цілі Форуму:

– сформувати та активізувати мережу стейкхолдерів інвестиційного процесу в Україну на міжнародній арені;

– представити інвестиційну привабливість України; – визначити пріоритетні напрямки інвестування в Україну;

– розробити стратегію створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Протягом 5 днів впливові політики та провідні компанії України проведуть 50 панельних дискусій, за участі близько 100 експертів, 200 інвесторів світового рівня, які запропонують бачення використання потенціалу та можливостей України.

Це перший інвестиційний форум на якому будуть глибинно представлені всі аспекти українського підприємництва, як особливостей інвестиційної привабливості регіонів, так і галузей промисловості. Задля досягнення максимально можливої предметності, програма Форуму побудована у форматі аналізу мікро- та макрорівнів співпраці конкретних проектів.

   Короткий перелік тем дискусій Форуму: 1. Сільське господарство, переробна і харчова промисловість. 2. IT та ігрова індустрія. 3. Важка промисловість та енергетика. 4. Медицина, фармація. 5. Туризм, медичний туризм. 6. Будівництво, нерухомість та промисловий дизайн. 7. Сприяння розвитку інфраструктури та логістики. 8. Роздрібна торгівля та легка промисловість. 9. Телекомунікації та засоби масової інформації.

   На платформі Міжнародного Форуму Ukrainian Investment Initiative, налагоджено комунікацію з потенційними інвесторами. Буде представлено 100 проектних можливостей інвестування в Україну. Можливості надаватимуть більше 200 інвестиційних фондів, банки, учасники представлять інтереси 25 країн.

У заході візьмуть участь провідні компанії Великої Британії, Німеччини, Франції, Люксембургу, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Туреччини, Польщі, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Катару, Бахрейну, Об’єднаних Арабських Еміратів, Кувейту, Китаю, Азербайджану, Казахстану, Молдови. Учасники регіону Перської затоки першочергово зацікавлені у інвестуванні в сільське господарство, енергетику та інфраструктуру.

Унікальність міжнародного форуму Ukrainian Investment Initiative у двосторонній зацікавленості. Світове бізнес-товариство спільно розробило Форум та сприятиме реалізації його цілей. Двостороння вмотивованість гарантує успішну реалізацію проектів.

Такі всесвітні організації як: Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Світовий банк (WB), Європейський інвестиційний банк (EIB), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та інші фінансові інституції проведуть семінари щодо отримання грантів, інвестицій та раціонального використання кредитних можливостей.Залишити відповідь