Третій сектор громадянського суспільства

29 жовтня 2016 року Українська Соціальна Академія продовжує роботу в рамках освітньої програми «Європейські цінності в публічній сфері: від принципів до втілення!» цієї суботи ми говоритимемо про «Третій сектор громадянського суспільства», у приміщенні HUB 4.0 (Київ, Поділ, Ярославський провулок 1/3).

ukrainiansocialakademi

Організації третього сектору грають, напевне, найбільш творчу роль у формуванні сучасного громадянського суспільства України, становлення демократії, захисту прав, свобод та заохоченню гідності людини. Дедалі більше помітним стає їх внесок у вирішення загальнонаціональних і регіональних завдань, пов’язаних з розвитком економіки та соціальним захистом населення.  Актуальне сьогодні питання трансформації України та формуванням принципово нових взаємин держави, бізнесу та громадянського суспільства, напевне, також стоїть на плечах третього сектору.

Ми говоритимемо про:

  • Діяльності третього сектору в контексті побудови громадянського суспільства України;
  • Ролі та функції третього сектору в ЄС;
  • Публічність і прозорість, межі в політиці та інформпросторі.

Серед доповідачів є такі експерти, як

  • Ігор Грицяк, доктор державного управління, професор, декан факультету права і міжнародних відносин Київського університету ім. Б. Грінченка.
  • Ангела Бочі, Міжнародний Центр Перспективних Досліджень.

За додатковою інформацією звертатися: Іван Данилюк, координатор програми телефон (068) 931 01 21, або е-mail: info@social-academy.com.uaЗалишити відповідь