Bizet lingerie: “Не бійтесь ризикувати, адже той, хто не ризикує нічим, ризикує всім”

Ми в минулому одногрупниці, а сьогодні подруги та партнери, адже разом заснували український бренд жіночої білизни Bizet lingerie. Так-так, дружба та бізнес виявляється сумісні речі ?
Ми існуємо на ринку вже рік. Створюємо білизну з якісних європейських матеріалів, без використання поролону, адже ми за природність та збереження здоров’я жінки.

Про що мріяли в дитинстві?

Наталя: Дивно, але я вже й не можу згадати, про що мріяла. Точно пам’ятаю, що мріяли попрацювати на шоколадній фабриці, щоб хоч раз наїстись солодощів досхочу, про притулок для тварин, подарувати батькам подорож по найкрасивіших місцях світу, багато танцювати та рятувати людям життя, все як у дітей)

Христина: В дитинстві я захоплювалась багато чим: малювала, створювала різні прикраси, екібани, шила одяг для свої ляльок і т.д. Але найголовнішим моїм захопленням були сучасні танці, якими почала займатись ще з 7 років, приємно були приймати участь в різних конкурсах. Тоді я мріяла, що коли виросту стану відомою танцюристкою ?

Чи є відчуття, що знайшли себе в житті?

Наталя: Ні-ні-ні. Для мене “знайти себе”, значить зупинитись. Хоча з іншого боку, завдяки Bizet, в мене вже немає такого панічного стану, коли не розумієш, що тобі робити і в якому напрямку рухатись, який мене переслідував ще з того часу як я закінчила школу.

Христина: Частково так ? Створювати білизну для мене величезне задоволення, я відчуваю, що це моє. Але звичайно ще є багато мрій і планів, які б хотілось згодом реалізувати.

Чим на сьогоднішній день Ви найбільше пишаєтесь? 

Наталя: Найбільше пишаюсь тим, що рік тому наважилась залишити роботу і спробувати власну справу з Христиною.

Христина: Аналогічно! Пишаюсь тим, що не побоялась ризикнути заради своєї мрії ? Адже не важливо який буде результат, головне спробувати.

Як ви ставитесь до благодійності?

Наталя: Позитивно без варіантів. Благодійність – це в тому числі і спосіб самовираження, і річ йде не просто про перерахування коштів з карти на карту.

Христина: Позитивно. Зараз, на жаль, не можу сказати, що багато роблю в цьому напрямку, але мрію в подальшому виділяти цьому більше сил та часу.

Чого Вам не вистачає для повного щастя?

Наталя: У мене все є для повного щастя, залишилось лише це усвідомити.

Христина: Згодна з Наталією, щастя в дрібницях, які ми інколи не хочемо помічати.

Які плани? 

Наталя: Рухатись вперед: розвивати себе та справу.

Христина: Планів надзвичайно багато. Першочергова – вивести Bizet на міжнародний ринок, а дальше можна почати реалізовувати наступні мрії ? Одним словом – саморозвиток!

Що для Вас щаслива Україна? 

Наталя: Загалом, питання не з простих, адже щасливою Україна може бути при умові, що щасливим буде кожен її громадянин. А в кожного своє розуміння щастя. Тому для мене щаслива Україна, це коли, хоча б дев’ять із десяти українців на питання “Чи щасливий ти?” скажуть впевнене “Так”.

Христина: Без війни. Країна з громадянами, які пишаються своєю країною і гордо називають себе – Українцями.

Порада читачам:

Наталя і Христина: Не бійтесь ризикувати, адже той, хто не ризикує нічим, ризикує всім!Залишити відповідь