Наталія Шелепницька: “Я – українка до глибини душі”

Наталія Шелепницька, співачка, актриса, народна артистка Украіни, Посол Миру, кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава. Володарка титулів “Украінська Мадонна”, “Жінка Року”,  “Жінка ІІІ Тисячоліття”, “Mrs Europe United Nations” ,”Mrs United Nations Earth”. Співачка, голос якої звучить на кращих сценах України і світу.

 

Про що Ви мріяли в дитинстві?

В дитинстві я мріяла співати на великій сцені, уявляла себе в красивих сукнях, у блиску вогнів і софітів. Коли у школі доводилося писати твори на тему «Ким я хочу бути», я завжди писала тільки про те, що хочу бути співачкою. Я дякую Богові і батькам, що дали мені цей дар, і я можу дарувати людям своє мистецтво!

Чи є відчуття, що Ви знайшли себе в житті?

Я знайшла себе в житті і сміливо можу про це заявляти. Я займаюся улюбленою справою і мені дуже приємно, що люди приходять на мої концерти, дарують мені свою повагу і любов. Я щаслива мама і дружина. Я дякую Богові щодня, що мої батьки живі і здорові!

Чим на сьогодні Ви пишаєтесь найбільше?

Найбільша моя гордість, щастя і радість- це мій син Андрій. Він – найбільше моє досягнення!

Ваше ставлення до благодійності.

До благодійності ставлюся позитивно і впродовж 20 років допомагаю людям, які потребують моєї підтримки. Даю благодійні сольні концерти, кошти від яких ідуть на підтримку дітей- сиріт.  Ініціювала та провела ряд благодійних концертів під назвою “Чужих дітей не буває”. Беру участь у благодійних заходах для людей- переселенців зі Сходу України. Провела ряд благодійних турів у зоні АТО. Благодійність просто необхідна, бо неможливо залишатися байдужим до чужої біди.

Чого Вам не вистачає для повного щастя?

Я щаслива жінка і дякую долі за все, що вона дає мені і моїй родині. Мені не властива заздрість, я радію успіхам моїх колег, друзів. Звісно, я була б ще щасливішою, якби не хворіли діти, якби не було бідності, якби не гинули люди, а головне – хочу, щоб не було війни. Також дуже хочеться, щоб люди були добрішими, милосерднішими, уважнішими один до одного, і не було підлості, брехні. Це мої бажання і мрії ! А ще бажаю щасливої долі моєму синові та усім дітям!

Які плани?

Про плани… Їх так багато. Але, я люблю розповідати вже про здійснені плани, а про задуми – даруйте. Є таке повір’я. Хочеш розсмішити Бога- розкажи йому про свої плани.

Що для Вас щаслива Україна (Lucky Ukraine)?

Я – українка до глибини душі! Усім серцем вболіваю за все, що відбувається в Україні. Мрію, щоб ми жили у квітучій, мирній, демократичній Україні, де кожна людина почуває себе захищеною. Де керівництво держави дбає про її громадян, а не про особисті збагачення. Мрію про таку Україну, в якій бажатимуть жити не тільки українці, але вважатимуть за честь жити і працювати громадяни інших розвинених країн, як зараз найкращі талановиті люди з України виїжджають до інших країн у пошуках щасливої долі. Мирне небо, щасливі усміхнені люди – такою я бачу щасливу Україну!

 

Щоб Ви хотіли порадити нашим читачам?

Я бажаю усім людям щастя, добра, любові! Нехай усі мрії збуваються! Нехай Бог береже усіх нас та нашу Україну! Бережіть рідних! Цінуйте кожну мить свого життя – вона неповторна! З любов’ю, щиро Ваша Наталія Шелепницька.Залишити відповідь