Лада Лузіна розкрила Київські таємниці в арт-просторі KZ ART ROOM

9 липня 2016 року в 18-00 в креативному київському арт-просторі – KZ ART ROOM, відбулась зустріч “Містичний Київ Лади Лузіной в графіці Ксенії Білан” в рамках першої персональної виставки графіки – Кcенії Білан, “Cognitio Rerum”.

У ніч на Івана Купала на Лису гору злітається, нечиста сила … Ви знаєте, що в Києві безліч місць, що так чи інакше пов’язаних містичними легендами, чутками, і задокументованої інформацією. Містика переплітається з реальною історією, створює багатобарвну картину Києва. Знамениті відьми-Києвиця, язичницькі традиції, прокляття князя Володимира, потойбічне в життя шанованих киян, ритуали 19 століття – про це Ви зможете дізнатися на нашому заході.
Гостею заходу була Лада Лузіна, українська письменниця, журналістка, драматург, сценарист, театральний критик, глава Клубу Київських відьом, чертовски чарівна та досить таємнича дівчина.
Більшість книг Лади Лузіної ілюстровані графічними малюнками автора і вони тематично співпадають з графікою художниці Ксенії Білан, виставка якої відкрилась 21 липня арт-просторі – KZ ART ROOM.
На зустрічі від чарівної гості ми дізналися про лисі гори Києва, процікаві місця іменовані «Провалля», про те, де жив Врубель, де Булгаков, а чому замок Річарда саме Річарда, а не Чарльза, яке відношення до Києва має будяк тощо.
Ксенія Білан – ілюстратор з Києва, створює свої картини під враженням всього, що надихає, чим цікавиться протягом свідомого життя: тема життя і смерті, символізм і вплив, який чинять символи на долю людини, природа та її органічні форми, література. Вона поділилась з гостями вечора секратами створення її роботи.
“З Києвом пов’язана велика кількість містичних історій. Міські легенди живуть серед жителів столиці та дають згадку з творів Булгакова і картин Врубеля. Хто знає, які з них дійсно відбувалися, а які є лише красивою легендою. Але, в будь-якому випадку, ми впевнені, що кілька цікавих містичних історій є чистою правдою. Тому, ми вирішили підтримати молоду художницю Ксенію Білан та запросили Ладу Лузіну розкриту завісу в таємницях містичного Києва” – засновник 1-го онлайн блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко.
Наразі, Лада Лузіна готує до видавництва нові свої видання і, безперечно, в них з’являться в якості ілюстрацій роботи Ксенії Білан.


Залишити відповідь