• Home
  • Стиль життя, події
  • Дитяче свято та перегляд мультфільму “Льодовиковий період 5” в кінотеатрі “Україна”

Дитяче свято та перегляд мультфільму “Льодовиковий період 5” в кінотеатрі “Україна”

Не сидиться на місці білку Скрет, яка в гонитві за жолудем запускає літаючу тарілку і відправитися в далекий космос. Там, на невідомих просторах, космічний корабель стикається з астероїдом, і той, змінивши свій встановлений курс, відправився прямо в бік планети Земля, на якій якраз в цей момент Менні і Еллі святкують річницю свого весілля, а їх дочка Персик збирається вийти заміж за забавного мамонта Джуліана. Але сильний метеоритний дощ і насуває небезпеку у вигляді величезного каменю з небес, що вплинуло на їх райдужні плани, і тепер їм належить за допомогою напівбожевільного Бака не тільки врятуватися від загибелі, а й врятувати свої рідні краї …

П’ятий «Льодовиковий період» за авторством Майка Турмейера і Галена Т. Чу продовжує теми і сюжет попередніх частин популярної анімаційної франшизи. Тут вам і небезпечну подорож, і проблеми батьків і дітей, і смиренність перед неминучим дорослішанням свого чада, і любов.

Зрозуміло, як і в попередніх частинах, тут з’явилися нові герої. Зокрема, за Баком полює тріо злісних літаючих ящерів, оперенням схожих на папуг. А ближче до фіналу учасники рятувальної експедиції знайомляться з молодшими жителями древнього астероїда: чарівної Франсін, в яку моментально закохався Сід, просвітленим гуру Шангрі-ламою і смарагдовим кроликом Тедді, загорівся пристрастю до бабусі Сіда. Всі вони зіграли цементуючу роль в сюжеті, і під завісу юний глядач отримує ще більше улюблених героїв.

«Льодовиковий період: Зіткнення неминуче» в кінотеатрі “Україна”.

http://kino-ukraina.com.ua/Залишити відповідь