#ТРЕНДИ Бренд ZOLITKA handmade jewelry

Бренд ZOLITKA handmade jewelry (www.facebook.com/zolitka) – це жіночі прикраси (кольє і сережки) ручної роботи в стилі кежуал, що поєднують в собі традиційні матеріали і сучасні тенденції: тканина, різні види шнурів і стрічок, намистини і підвіски.

ZOL_5187
  • Facebook

Сам бренд – зовсім “юний”, так як йому всього півроку. За короткий час бренд встиг знайти свою аудиторію, серед якої дівчини і жінки, люблять оригінальні та яскраві прикраси.

ZOL_6246
  • Facebook

Первинна мета – це створення прикрас універсального плану, які не зобов’язують до певного стилю одягу і не виключають можливість вибору, саме тому кольє і сережки від ZOLITKA однаково добре підійдуть як до романтичних суконь, так і до стильним світшоти.

ZOL_6459
  • Facebook

Наприклад, сьогодні Ви можете поєднувати кольє з рваними джинсами і яскравою сорочкою і піти на роботу, завтра одягнути пишну спідницю і блузу і збиратися на побачення. В обох випадках Ви будете виглядати по-різному, але при цьому однаково виграшно!

ZOL_6241
  • Facebook

У роботі з прикрасами майстер керується насамперед принципами гармонії кольору і фактури, саме тому на перший погляд непоєднувані матеріали і відтінки (такі як грубий шнур і ніжна атласна стрічка, наприклад) виглядають в результаті красиво.

ZOL_7277
  • FacebookЗалишити відповідь