Стань зіркою мюзиклу на сцені справжнього театру!

Отже, наша особлива, виплекана з любов’ю музична школа «Ода радості» починає свою роботу! Щоби кожен мав змогу ближче познайомитися з нашими викладачами та нашими інноваційними підходами, ми вирішили влаштувати літній денний табір. Та не простий – за 2 тижні роботи з крутими професіоналами ваша дитина стане зіркою мюзиклу! Поспішайте, всього 2 зміни: 4-16 та 18-30 липня, пн-пт 9:30 – 17:00. До початку першої зміни залишилося пару днів!
  • Facebook
Із дітьми працюватимуть не якійсь звичайні вожаті, а справжні профі – відомі режисери, педагоги, актори, вокалісти, хореографи, музиканти. Кожна дитина зможе спробувати себе у різних ролях і дізнається безліч творчих секретів! Заняття з хореографії, сценічного руху та мовлення, вокалу, цікавезні майстер-класи та тренінги – завдяки цьому ваша дитина розкриє свої таланти, стане впевненішою у собі та вийде на новий рівень розвитку. А дехто, можливо, саме в нашому таборі почне своє сходження на творчий Олімп!
Наші викладачі – справжні зірки. Дивіться самі: Олена Обанюк – викладач акторської майстерності та техніки мовлення Відома актриса, зіграла багато ролей на професійній сцені театру «Срібний острів», моновистави на сценах театру Сузір’я та Національного центру театрального мистецтва ім. Курбаса. Викладає 17 років, нині – старший викладач кафедри Сценічної мови КНУТКІТ ім. І.К.Карпенка-Карого.
  • Facebook

Блискуча Олена Обанюк – наш викладач акторської майстерності та техніки мовлення
Інна Марченко – викладач класичної гітари 20 років досвіду викладання! Її учні – лауреати та дипломанти численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. А сама вона учасник титулованого Київського оркестру гітаристів«ПектораL» та переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Crnogorska duga».
  • Facebook

Досвідчена й талановита Інна Марченко – викладач класичної гітари
Марія Марущак – викладач фортепіано, академічного вокалу, хорового співу, концертмейстер Аспірант НМАУ ім Чайковського, майбутній кандидат мистецтвознавства. Автор наукових публікацій у сфері музичного мистецтва та культурології, лауреат багатьох міжнародних конкурсів (серед них – «62е Еuropees Muziekfestival voor de Jeugda» (Нерпелт, Бельгія), «The 21st Century Art», V Всеукраїнський конкурс хорових диригентів).
  • Facebook

Багатогранна Марія Марущак викладатиме фортепіано, академічний вокал, хоровий спів
Ольга Жовтоніжко – викладач естрадного вокалу Учасниця проекту «Голос країни» (5 сезон). Досвід викладання вокалу – 10 років, спеціалізується на естрадно-джазовому вокалі з елементами імпровізацій. Композитор. Окрім спеціальності «артист-вокаліст», має бакалавра з менеджменту соціокультурної діяльності, менеджер шоу-бізнесу. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
  • Facebook

Самобутня Ольга Жовтоніжко – викладач естрадного вокалу
Анна Олефіренко, викладач хореографії Бальними танцями займається з раннього дитинства, продовжуючи справу танцювальної династії. У 14 років отримала майстра спорту і почала викладати, не припиняючи виступати на змаганнях. Танцювала в балеті шоу «Х-фактор», брала участь в телевізійному шоу «Танці з зірками», у парі з Сергієм Сосєдовим.
  • Facebook

Неймовірна Анна Олефіренко – наш викладач із хореографії
Віталій Загоруйко, викладач хореографії та сценічного руху Засновник, керівник та хореограф у Balldance Theatre by Vitaliy Zagoruiko. Вивчав бальну хореографію в ХГАК. Призер та переможець міжнародних змагань. Один з яскравих танцівників України, діючий спортсмен міжнародної організації WDSF. Учасник танцювального 3D шоу «Барон Мюнхаузен», телепроектів «Танцюють всі», «Танці з зірками».
  • Facebook

Яскравий Віталій Загоруйко – викладач хореографії та сценічного руху
Павло Текучев – викладач майстерності актора та сценічного руху Студент випуского курсу акторського відділення КНУТКІТ ім. І. К. Карпенка-Карого, дебютував на професійній сцені вже на 3 курсі.
  • Facebook

Багатообіцяючий Павло Текучев – викладач майстерності актора та сценічного руху
Подробиці та ЗАПИС за телефонами: (067) 507-05-38, (093) 980-69-79 Наша адреса: пр. Повітрофлотський, 14/17


Залишити відповідь