День йоги в Києві

21 червня в світі відмічають міжнародний день йоги. В Києві зібрались натовпи прихильників індійського вчення в Мариїнинському парку.

820

Звичайний парк, та замість людей, які спокійно гуляють – тут люди, що стоять на одній нозі, тягнуть хребет та літають. Тут багато новачків. А чимало вправ значно легші, ніж здаються збоку.

821

Йога доступна як дитині, так і дорослому, вона доступна від 3 до 80 років. Інструктор вже дивиться і координує свою роботу в залежності від того, яка людина прийшла.

823

“Йога – це найменші індивідуальні кроки кожного з нас для досягнення миру у світі. Ці речі напряму пов’язані. Адже кожна проблема, яку ми маємо – виникає через неспокійний розум. А йога – це найперший і найкращий спосіб досягти спокою розуму”, – говорить Манодж Кумар Бхарті, надзвичайний і повноважний посол Індії в Україні.

817

Цей день присвячують ще й єднанню країн. Як символ, учасники одягають стрічки кольорів індійського та українського прапорів. Стати ближчими до Індії сьогодні можна не лише у Києві.

849

Такі святкування нині тривають ще в 10 містах України. А вже завтра – хвиля східної культури прокотиться світом. Цьогоріч День йоги відзначатимуть майже дві сотні держав.

815

816Залишити відповідь