Юлія Рокос: “Щастя – це просто насолоджуватися життям”.

  • Facebook
  • Facebook

Коуч по правильному та здоровому харчуванню, дієтолог-нутріціолог. Організатор та ведуча курсу «Здорове харчування для всієї сім’ї», он-лайн школи харчування. Керівник проекту «Здорові фреш-бари». Співорганізатор клуба «Business Club NSP».

Про що мріяли у дитинстві?

Коли була ще в початковій школі, мріяла стати вчителем – бо дуже любила свою першу вчительку. Потім, коли вже буда підлітком, мріяла вступити до лав Greenpeace.

Є відчуття, що дійсно знайшли себе в житті?

Так, є. Як не дивно, до розуміння свого покликання я прийшла не так давно – п’ять років тому. І зараз дуже щаслива, бо займаюсь улюбленою справою – налагоджую життя та харчування багатьох сімей. ))

Чим на даний момент пишаєтесь більше всього?

Мабуть… це два моменти. Можна? ))

Перше – що не здалася, не зламалася та пробувала все в житті ,щоб знайти себе! Друге – що сама достойно виховала сина, який мріє, має цілі і бажання, і знає чим хоче займатися в житті!

Як ви ставитесь до благодійності?

Серйозно та позитивно. Наразі я популяризую донорство і вважаю це свідомістю кожного українця! Я – сама донор, і своїм стилем життя показую, що це безпечно і необхідно.

Українці – сильна та сердечна нація. Події останніх 2-х років це показали. І думаю, що кожен може займатися благодійністю у своїх межах – це реально!

Чого вам не вистачає для повного щастя?

Ви знаєте, я така людина, що постійно мрію і ставлю цілі, їх досягаю і знову щось собі вигадую і рухаюсь в напрямку своїх цілей. Тому цей процес, особисто для мене – нескінченний. І я вже щаслива, що мрії мої збуваються, що поряд люблячі люди і вірні друзі, що приходить мирний день і я здорова.

Наразі, я планую розвиватися в декількох напрямках:

Розвивати свою кар’єру і популяризувати здоровий стиль життя. А найближчим часом буду підкорювати знову Говерлу, але вже з її скелястої сторони…. ))

Тому, щастя – це просто насолоджуватися життям!

Що для мене щаслива Україна?

На мою думку, щаслива Україна – це мирна країна, де добре почуваються будь-які національності і де безпечно ростити дітей! Де кожна людина розуміє , що держава працює на людину і ВСЕ робить для того, щоб були умови вести свій бізнес та розвиватися!

Але я все одно вірю, що такий час настане для нашої країни – просто нам потрібно бути свідомими і приймати мудрі рішення, обираючи!

Що хочу побажати усім читачам?

Все просто: ніхто про вас не буде піклуватися, крім вас самих!

Тому, обирайте здорове харчування, ведіть здоровий спосіб життя, шукайте свою професійну дорогу та МРІЙТЕ!!!

Якщо ви мрієте, ви має бажання. Трішки віри – і у вас все вийде!

І наостанок, моя улюблена цитата: «Раньше я говорил: «Я надеюсь ,что все изменится», затем я понял ,что существует единственный способ, чтобы все изменилось – измениться мне самому»@Джим Рон.

Не зупиняйтеся і прямуйте до своєї мрії!

  • Facebook
  • Facebook
  • Facebook
  • Facebook
  • Facebook


Залишити відповідь