Науково-практичний довідник “Курорти та санаторії України”

Вперше в Україні створена новітня багатокритеріальна інформаційно-довідникова система якісного підбору санаторно-курортних закладів (СКЗ) для направлення громадян на санаторно-курортне лікування та реабілітацію.
Видання створено за ініціативи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та за підтримки Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики, Державної служби курортів та туризму, Всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців та профспілок України, Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курортологів, провідних наукових інститутів та установ.
Зважаючи на високу потребу у достовірної інформації щодо санаторно-курортного лікування в Україні, довідник має високу актуальність та є корисним для практичного використання в роботі працівниками медичних закладів, соціальних фондів, комісій (уповноважених) з питань соціального страхування на підприємствах, туристичних агенцій, а також для громадян України, які планують оздоровитися за власні кошти.
Практичне використання науково-практичного довідника “Курорти та санаторії України” значно підвищить ефективність санаторно-курортного лікування громадян України.
За більш детальною інформацією звертайтесь до автора довідника Тарасенко Ольги Петрівни
https://www.facebook.com/olga.tarasenko.543?fref=ts
zdravnica.ua@ukr.net
тел. 0952424369


Залишити відповідь