Виставка проекту «Краса без меж» в галереї KZ ART ROOM

З 18 по 22 червня  в галереї KZ ART ROOM (вул. Гончара, 22) пройде виставка проекту «Краса без меж», де медіа-спонсором виступив журнал «LuckyUkraine».

Ще кілька років тому, коли я працювала над першим соціальним проектом, – каже Наталя Терещенко, організатор і куратор соціальних і благодійних проектів, фотограф, власник хендмейд-бізнесу “Fashion Kate”, у мене виникло бажання зробити так, що всі жінки за 45 знову відчули себе красивими, бажаними, неповторними. Адже цих жінок ніде немає, їх немає в театрах, кіно, виставках, вони випадають з життя. Вони є будинки, в магазинах, на майданчиках з онуками, і це чудово, але це не розкриває їх, як жінок. Адже в цих місцях можна бути в стареньких туфлях, без макіяжу і зачіски, можна бути такою, як усі.

Наша творча група «Виключно звічайні» (фотограф, стиліст, візажист, pr-менеджер) відібрала серед безлічі анкет-заявок 20 моделей-учасниць проекту віком від 45 до 62 років. Всі моделі різні, як зовні, так і з життєвим досвідом. Так вийшов соціальний фото-проект «Краса без меж».

В рамках проекту всім моделям були зроблені макіяж, укладання (за що команда дякує партнера проекту Мережа салонів краси «NR-Style»), а магазин-бутік жіночого одягу «Belle» підібрав образи для кожної жінки. Після перетворення всі моделі були Познайомлюся з відомими людьми України (актори, політики, журналісти).

Проект можна буде також побачити в інших містах України влітку.Залишити відповідь